238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szent György, Szent János evangelista és egy őrangyal

85. Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele

Szent György, Szent János evangelista és egy őrangyal

olaj, fa

36*32 cm

restaurált