238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Krisztus feltámadása és pokolra szállása ünnepekkel, a négy evangelistával

65. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Krisztus feltámadása és pokolra szállása ünnepekkel, a négy evangelistával

olaj, fa

54*44 cm