238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Őszi erdő

335. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Őszi erdő

olaj, vászon

95*133 cm

j.b.l.: A. Kaufmann