238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Liget részlet, 1930

194. Grotegued, A. G. jelzéssel

Liget részlet, 1930

olaj, vászon

29,5*43 cm

j.j.l.: A. G. Grotegued 1930 (?)