238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Pamlagon heverő akt tigrissel, 1942

258. Zórád Ernő (Balassagyarmat, 1911 - Budapest, 2004)

Pamlagon heverő akt tigrissel, 1942

akvarell, karton

705*1010 mm

j.j.l.: Wallburg Egon 942