238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Árnyas erdőrészlet

192. Poll Hugó (Pest, 1867 - Budapest, 1931)

Árnyas erdőrészlet

pasztell, papír

33*25 cm

j.j.l.: Poll H.