238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szent György és a sárkány, 1850

341. Fernkorn, Anton Ritter von (Erfurt, 1813 - Bécs, 1878)

Szent György és a sárkány, 1850

100*91*37 cm

j.ho.: inv. fecit A. Fernkorn Wien, 1850

restaurált