238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Vázlat,1879

328. Munkácsy (Lieb) Mihály (Munkács, 1844 - Endenich, 1900)

Vázlat,1879

grafit, papír

190*160 mm

j.j.l.: Munkácsy 1879 Paris

sérült