238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Dávid és Bethsabe - Sámson és Delila (2 db)

11. Augsburgi mester, 18. sz.

Dávid és Bethsabe - Sámson és Delila (2 db)

25*19,5 cm

kis sérüléssel