238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Ószövetségi Szentháromság, Szent Antipi metropolita, Szent Anna szerzetesnő és harcos Szent János

71. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Ószövetségi Szentháromság, Szent Antipi metropolita, Szent Anna szerzetesnő és harcos Szent János

olaj, fa

69*49 cm