238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tanya szénaboglyákkal

279. Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940)

Tanya szénaboglyákkal

olaj, vászon

80*111 cm