238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Leány portré

211. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Leány portré

ceruza, akvarell, papír

160*110 mm

j.n. ho.: Szegedy Maszák Aladár igazolásával 1934. jan. 3.