238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Lámpafénynél

263. Spányik Kornél (Pozsony, 1858 - Budapest, 1943)

Lámpafénynél

olaj, fa

23*17 cm

j.j.l.: Spányik C. (töredékes)