238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Pásztor jószágaival

124. Brandi, Domenico (Nápoly, 1683 - Nápoly, 1736) -nak tulajdonított

Pásztor jószágaival

olaj, vászon

37*64,5 cm

j.b.l.: Dom. Brandi