238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tengeri halászhajók az öbölben, 1915

236. Matarredona, A. jelzéssel

Tengeri halászhajók az öbölben, 1915

akvarell, papír

550*400 mm

j.b.l.: A. Matarredona Sevilla 1915

kis sérüléssel