238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Asztali csendélet gyertyatartókkal és kandalló órával, 1913

276. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Asztali csendélet gyertyatartókkal és kandalló órával, 1913

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.f.: Körmendy 1913