238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Trónoló Krisztus a négy evangelista jelképével, széleken apostolokkal, ünnepekkel és prófétákkal

56. Orosz ikonfestő, 20. sz.

Trónoló Krisztus a négy evangelista jelképével, széleken apostolokkal, ünnepekkel és prófétákkal

olaj, fa

49*53 cm