238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Hófedte hegyek

337. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Hófedte hegyek

olaj, vászon

23,5*39 cm

j.j.l.: Katona Nándor