238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Kislány portré, 1907

215. Paede, Paul (Berlin, 1868 - München, 1929)

Kislány portré, 1907

olaj, karton

32,5*25 cm

j.b.f.: P. Paede 1907