238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Kézimunkázó lány

330. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Kézimunkázó lány

akvarell, ceruza, fedőfehér, papír

435*300 mm

j.j.l.: E. Illés A.