238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tanyarészlet, 1872

224. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)

Tanyarészlet, 1872

olaj, vászon

15*34,5 cm

j.b.l.: Mészöly 872