218. Festmények és bútorok
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-305]
Neogrády László
Erdőbelső patakkal
1. tétel
Burgartzky, Josef
Folyóparti táj
2. tétel
Kirnig, Alois
Vízimalom, 1872
3. tétel
K. Spányi Béla
Mocsaras táj
4. tétel
Egerváry Potemkin Ágost
Kirándulók
5. tétel
Kézdi Kovács László
Erdőrészlet birkapásztorral
6. tétel
Paulus O. jelzéssel, 19. sz. második fele
Hajótörés
7. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Viharos tengeren
8. tétel
Kárpáthy R.
Tengerparti sziklák
9. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Kilátás a Vezúvra
10. tétel
Kárpáthy Jenő
Vitorlások a kikötőben
11. tétel
Holmstedt, Johann
Fjord
12. tétel
Knopp Imre
Férfiportré, 1890
13. tétel
Bernáth Ilma, Lukács Hugóné
Olvasó rabbi
14. tétel
Raffaello, Santi után, 1900 körül
Madonna della Sedia
15. tétel
Mihalovits Miklós
Jézus kiűzi a kufárokat, 1930
16. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Nemesúr portréja
17. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Olvasó rabbi
18. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Lót és lányai
19. tétel
Német festő, 18. sz. második fele
Bűnbánó Magdolna
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-305]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS