281/2.Ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1415. Gyűrű

9,1 g, 51-es méret

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k sárga arany öntött test, 5 sorban 11 db carré csiszolású smaragd, 16 db szintetikus rubin, 13 db sötétkék zafír és karmos foglalatban 24 db apró briliáns csiszolású gyémánt, 1 kő pótolt