281/2.Ezüstök, ékszerek > Fülbevaló pár

1420. Fülbevaló pár

3,2 g, h: 1,3 cm

20. század második fele, 1999-2005 közötti budapesti fémjellel ellátva, ARLE bélyegző, 14 k sárga arany szögletes forma 2-2 szintetikus rubinnal díszítve