1429. Nyaklánc
6,8 g, h: 45 cm
Budapest, 1966 - 1999 közötti fémjel, 14 k sárga arany, 15 db carré csiszolású smaragd cca. 1 ct és 15 db achtkant gyémánt díszítés, pancer láncon, apró sérüléssel