281/2.Ezüstök, ékszerek > Tálca

1224. Tálca

817 g, 45,4*21 cm

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'SV' mesterjegy és bécsi hivataljel, hengerelt téglalap forma, szalag kötegelt peremmel