281/2.Ezüstök, ékszerek > Díszserleg - vadásztrófea

1296. Díszserleg - vadásztrófea

bruttó: 1332 g, m: 26 cm

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'J.B.' mesterjegy, 3 vaddisznóagyar díszítéssel, talpnál vésett kétfejű sas címerrel és 'L. SCHUCH's NACH F.G. EDLAUER WIEN felirattal, visszahajtott peremén sérüléssel