281/2.Ezüstök, ékszerek > Korallos gyűrű

1396. Korallos gyűrű

5 g, 56-os méret

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany, 'KJ' mesterjegy, vállakon vésett virág motívummal, ovális, faragott korall női portréval, megkopva