1330. Karperec
19,1 g
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes kisezüst jel, horgony alakú mesterjegy, üreges, merev pántok, vésett zsanérral és nyelves záródással, poncolással kiemelt virágos, színes rekeszzománc díszítéssel, apró hibával