1297. Evőeszköz készlet (6 személyes)
nettó: 2390 g
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Pénzverde készítőjel, nyelek stilizált levélmotívumos díszítéssel, újszerű acél pengékkel, eredeti dobozában, össz.: 49 db