281/2.Ezüstök, ékszerek > Szív medál

1335. Szív medál

bruttó: 11,3 g, 3,6*3,3 cm

20. sz. első fele, festett porcelán lap, angyalka ábrázolással, hátoldalán 'Az Úr Isten védjen' könyörgési felirattal, 9 k arany keretben, akasztó karika pótolt, hátoldalán kis hibával