1335. Szív medál
bruttó: 11,3 g, 3,6*3,3 cm
20. sz. első fele, festett porcelán lap, angyalka ábrázolással, hátoldalán 'Az Úr Isten védjen' könyörgési felirattal, 9 k arany keretben, akasztó karika pótolt, hátoldalán kis hibával