281/2.Ezüstök, ékszerek > IWC női karóra

1344. IWC női karóra

d: 20 mm

Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k arany tok, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, jelzett IWC, működik, mechanikus szerkezet, új szíjjal