281/2.Ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1424. Gyűrű

nettó: 5,2 g, bruttó: 7,1 g, 50-es méret

21. sz., 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k vörös arany, 1 db ovális csiszolású akvamarin kővel cca. 11,1 ct és 36 db rózsaszín zafírból koszorú cca. 0,4 ct ékítés