281/2.Ezüstök, ékszerek > Kosár

1254. Kosár

516 g, 22,5*26 cm

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Breitner Ákos mesterjegy, kerek, talpas test, átfűrészelt szegéllyel és füllel