1386. Szoliter gyűrű
2,8 g, 53-as méret
20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k arany karika, ezüst buton foglalatban régi briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,15 ct (R1, TCa, VSI)