281/2.Ezüstök, ékszerek > Szoliter gyűrű

1386. Szoliter gyűrű

2,8 g, 53-as méret

20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel aláütve, 9 k arany karika, ezüst buton foglalatban régi briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,15 ct (R1, TCa, VSI)