281/2.Ezüstök, ékszerek > Szószos tál

1252. Szószos tál

778 g, 13*24*16,5 cm

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal utóda H. Zipper mesterjegy, öntött test rácsavarozott tálkával, plasztikus díszítéssel és fülekkel, kanál nélkül, szára sérült