281/2.Ezüstök, ékszerek > Teáskanna

1231. Teáskanna

715 g, m: 23 cm

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'KT' mesterjegy, kerek talpon hengeres test, ívelt csőrrel és csont izoláló gyűrűs füllel, kötegelt peremdísszel, belül aranyozás nyomával