1231. Teáskanna
715 g, m: 23 cm
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'KT' mesterjegy, kerek talpon hengeres test, ívelt csőrrel és csont izoláló gyűrűs füllel, kötegelt peremdísszel, belül aranyozás nyomával