281/2.Ezüstök, ékszerek > Cukorszóró

1216. Cukorszóró

126 g, m: 14 cm

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és 1902 utáni pesti behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst'K S(?)' mesterjegy, kerek talpon körte forma plasztikus, virágos díszítéssel, vésett, áttört fedéllel, kis sérüléssel