1216. Cukorszóró
126 g, m: 14 cm
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és 1902 utáni pesti behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst'K S(?)' mesterjegy, kerek talpon körte forma plasztikus, virágos díszítéssel, vésett, áttört fedéllel, kis sérüléssel