281/2.Ezüstök, ékszerek > Kávéskészlet

1221. Kávéskészlet

bruttó: 631 g, m: 11-12,5 cm

Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Josef Weininger (?) mesterjegy, vésett virágos díszítéssel, csont fülekkel, plasztikus családi címerekkel, kis sérüléssel, össz.: 3 db