1221. Kávéskészlet
bruttó: 631 g, m: 11-12,5 cm
Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Josef Weininger (?) mesterjegy, vésett virágos díszítéssel, csont fülekkel, plasztikus családi címerekkel, kis sérüléssel, össz.: 3 db