281/2.Ezüstök, ékszerek > Halas tálca

1248. Halas tálca

1686 g, 29*70 cm

Pest, 1867-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, öntött ovális forma kötegelt peremdísszel