281/2.Ezüstök, ékszerek > Szoliter gyűrű

1360. Szoliter gyűrű

2,3 g, 54-es méret

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, magas, áttört virágdíszes vállak, zárt foglalatban 1 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,24 ct (R1, TCa, SI)