281/2.Ezüstök, ékszerek > Szószos tál

1251. Szószos tál

851 g, 12,5*26,5*16,5 cm

Pest, 1867-1936 és Budapest 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'J x H' mesterjegy, szalagos, kötegelt peremek, levéldíszes fülek, kanál hiányzik