1294. Gyertyatartó pár
1231 g, m: 27 cm
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kohn Andor mesterjegy, vésett: 'K.M.' tulajdonosi monogrammal, szárakon javításokkal, kis sérüléssel