1242. Bólés készlet
m: 43 cm, pohártartó m: 5,5 cm, merőkanál h: 39 cm
osztrák, 20. sz. eleje, ezüstözött fém, fa talpazaton, vadászjelenetekkel szarvas fej és tetején fajdkakas formájú fogóval, kis kopásokkal, üvegpoharak hiányoznak, d: 51,5 cm (talpazat) bóléstál