1288. Kínálótál
475 g, m: 10,5 cm, d: 22,5 cm
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'HA' mesterjegy, három golyó lábon álló bordás test, alján vésett 1937-es Vitéz Becske Kálmánnak szóló ajándékozási felirattal, kis horpadással