281/2.Ezüstök, ékszerek > Kínálótál

1288. Kínálótál

475 g, m: 10,5 cm, d: 22,5 cm

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'HA' mesterjegy, három golyó lábon álló bordás test, alján vésett 1937-es Vitéz Becske Kálmánnak szóló ajándékozási felirattal, kis horpadással