281/2.Ezüstök, ékszerek > Tálca

1227. Tálca

888 g, 42,5*27 cm

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula (?) mesterjegy, ovális forma, plasztikus, díszes szegéllyel