281/2.Ezüstök, ékszerek > Kávés csésze és alj, 6 db

1250. Kávés csésze és alj, 6 db

nettó: 440 g, d: 10,5 cm, m: 5,7 cm

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'KA' mesterjegy, préselt, hólyagolt típus, íves fülekkel3 db csiszolt üvegbetéttel, belül aranyozott felülettel