281/2.Ezüstök, ékszerek > Szecessziós gyűrű

1403. Szecessziós gyűrű

4,2 g, 56-os méret

Pest, 1967-1936 közötti fémjel, 14 k arany, ezüsttel lemezelt középdísz, 'DA' mesterjegy, egy nagyobb régi briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,35 ct (R1, TCa, SI2), 1 kis régi csiszolású és 10 db achtkant csiszolású gyémánttal, kis hibával