281/2.Ezüstök, ékszerek > Tálca

1244. Tálca

1280 g, 62,2*29,5 cm

francia (?), 19. sz. második fele, bécsi 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 'ME' mesterjegy, négy domborított, poncolással kiemelt főúri portréval, szalagos füzérekkel díszítve